Motorola'nın 2017 Yılı Akıllı Telefon Modelleri

admin 16 Mayıs Salı, 2017

Motorola'nın 2017 Yılı Akıllı Telefon Modelleri

Motorola'nın 2017 yol haritasında 5 farklı seri altında tam 9 telefon bulunuyor. İşte satışa çıkacak o telefonlar!
Son yıllarda ülkemizde Lenovo ile çıkışa geçen Motorola modelleri, bu yıl içinde de karşımıza fazlasıyla çıkmaya devam edecek gibi görünüyor. Motorola, Evan Blass'ın sunumdan paylaştığı bir kesitte Z, X, G, E ve C serisi 2017 yılı içinde tam 9 akıllı telefonu piyasaya sürmeyi planlıyor. 

En üst segment olarak Z serisini görüyoruz. Burada Moto Z2 Play ve Z2 Force yer alıyor. 5.5 inç Full HD ekran ve Moto Modlarıyla dikkat çeken telefonlar, ShatterShield ekranla gelecekler. Z2 Force'da Snapdragon 835 yer alıyor ve gigabit LTE desteği getiriyor.

X ailesinde Moto X tek başına görülüyor. Bazı başka sızıntılara göre bu telefon Moto X4 adıyla da karşımıza çıkabilir. Telefonun kavisli kenarlara sahip olacağı, 5.2 inç Full HD ekran ve SmartCam yer alacak.

Listeye devam ettiğimizde, GS ve GS+ olarak iki model daha görüyoruz. Bu modeller tamamen metal kaplamaya sahip olacaklar. 5.2 inç ve 5.5 inç Full HD ekranlarla gelecek olan telefonda, GS+'da çift kamera yer alacak.

Son iki aile olan E ve C ise, daha çok uygun fiyatlı ve giriş segmenti telefonlardan oluşuyor. Burada Moto E, 5.0 inç 720p ekran, 2.5D cam ve parmak izi okuyucu özellikleriyle görünüyor. Ayrıca Moto E Plus olan diğer model de 5.5 inç HD ekranın yanında 5000 mAh kapasitesinde bataryasıyla dikkat çekici duruyor.

Moto C ve Moto C Plus ise, 5 inç 480p ve 720p ekranlarıyla giriş kategorisinde. Her iki telefon da 4G desteği gösteriyor ve C Plus modelinde yine 4000 mAh gibi geniş bir batarya yer alıyor.