Akıllı Telefonunuzla Kullanabileceğiniz Cihazlar

admin 13 Mayıs Cumartesi, 2017

Akıllı Telefonunuzla Kullanabileceğiniz Cihazlar

Telefonunuzu mobil aksesuarlar ve cihazlarla daha işlevsel olmasını sağlayabilirsiniz. 
 

Fitbit Charge HR

Düzenli egzersiz yapanlar için yaptıkları egzersizleri kayıt altına almak önemlidir, bu kayıtlar içinde akıllı bileklikler oldukça kullanışlı. Bluetooth sayesinde telefona kolayca veri aktarabilirsiniz. Fitbit’in bu modeli, nabız, tüketilen kalori, çıkılan merdiven, alınan mesafe, toplam aktif dakika ve adımı hesaplayabiliyor. 
 

Urban Revolt Pixi

Sanal Gerçeklik dünyası. İşte bu konuda  hem hesaplı hem de fikir vermek için yeterli bir oyuncak. Telefonu içerisine yerleştirilebilen bu gözlük, 360 derece videoları ve 3D uyumlu içerikleri izlemek için yardımcı oluyor.

Sadece 4,7 inç ve 6 inç arası büyüklükte telefonlarla kullanılabilen Urban Revolt Pixi, ayarlanabilir göz ve odak mesafesi kadar, katlanarak taşınmasıyla da oldukça  pratik.
 

Photojojo Magnetic Lens

Akıllı telefon kameraları hızlı ve kaliteli fotoğraflar çekiyor olabilir ama Lens büyüdükçe daha çok ışık alır ve optik zum yapabilme özelliği de artar.
 

Photojojo

İşte manyetik olarak iPhone ve Android kameralara otomatik olarak tutturulan bu lensin   16-25 mm arası seçenekleri mevcut ve  her biri kalın ve kaliteli camdan oluşuyor
 

Anker PowerPort Solar Lite

Şarj ihtiyacımızı karşılamak için her yerde priz bulamıyoruz. Güneş enerjisi ile çalışan  şarj cihazları ve güç bankaları ise bu konuda yardımcı oluyor. 
 

Anker Solar

Anker’ın tablet boyutundaki bu cihazı, tam hızda şarj ile benzerlerine fark atıyor.
 

Phonejoy Gamepad 2

Mobil oyun deneyimi son yıllarda giderek artarken, bu oyun kumandasını kullanarak, keyfinizi katlayabilirsiniz. 
İki adet analog çubuk, D-pad, sekiz adet üst düğmeye sahip bu oyun kumandası, ekranı 6 inçe kadar  büyüklükte olan telefonları destekliyor ve şarjı 14 saate kadar yetiyor.
 

Bluebill Selfie Flaşı

Özçekim meraklıları için harika olsa gerek ama telefonun ön yüzündeki kameranın daha büyük bir lense ve flaşa sahip olmasını herkesin isteyeceğini düşünmüyoruz.
 

Rokpak

Rokpak adlı bu kasa, su dökülmeleri, ısı değişimleri ya da düşmelere karşı, kısacası sakarlıklarımıza karşı telefonumuzu koruyor. İçerisinde 12.000 mAh kapasiteli bir güç bankası da taşıyor ve telefonun dışında kamera, GPS gibi cihazları da şarj edebiliyor. 
 

XVIDA

Otomobilde ya da masa başında telefonumuzu hepimiz kaybetmişizdir. Özellikle de birini acil aramamız gerekirkenyaşanır bu.
XVIDA, manyetik bir şekilde telefonun kendisine tutturuyor ve telefonun sabit ve kolay bi şekilde kullanılmasını sağlıyor. Bunun yanında  kablosuz şarj özelliği var.